INŻYNIER PROCESU W GRUPIE BADAWCZEJ BIOINŻYNIERII

Lokalizacja: Wrocław
Termin składania aplikacji: 02.05.2024

Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem Badawczym w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz. Koncentruje się na rozwoju nowych technologii, poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. Dysponując wysokiej klasy specjalistami i najnowocześniejszą infrastrukturą zapewniamy możliwość prowadzenia najbardziej zaawansowanych badań naukowych. Nasz Instytut składa się z trzech centrów badawczych – Centrum Nauk o Życiu & Biotechnologii, Centrum Inżynierii Materiałowej oraz Centrum Diagnostyki Populacyjnej, mających dostęp do specjalistycznych laboratoriów – połączenie pozwalające w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Obecnie poszukujemy:

Inżyniera Procesu

Główne zadania i obowiązki:

  • Wykonywanie badań naukowych w ramach realizacji projektu i kontraktów badawczych;
  • Opracowywanie danych i wyników, prowadzenie dokumentacji badań w postaci dziennika laboratoryjnego;
  • Przekazywanie wyników badań przełożonemu;
  • Analiza wyników i przygotowywanie publikacji w czasopismach naukowych, prezentacja wyników na konferencjach;
  • Udział w administrowaniu laboratorium;
  • Przygotowywanie i nadzorowanie zamówień, wykonywanie niektórych zadań administracyjnych.

Wymagane kwalifikacje:

  • Ukończone studia wyższe w dziedzinie Nauk Przyrodniczych
  • Znajomość biologii molekularnej i podstawowych technik  analizy białek (ELISA, Western Blotting. SDS-PAGE);
  • Umiejętności i doświadczenie w dziedzinie ekspresji białek rekombinowanych (systemy prokariotyczne i euakriotyczne);
  • Doświadczenie w pracy z organizmami prokariotycznymi;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność obsługi urządzeń (HPLC, FPLC) i oczyszczania białek;
  • Gotowość poznawania nowych umiejętności i technik oraz podejmowania nowych kierunków badań.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat na czas określony na stanowisku Specjalista;
  • Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Dofinansowania w ramach ZFŚS (do wypoczynku oraz świąt Bożego Narodzenia);
  • Pracę na terenie zielonego kampusu naukowego;
  • Bezpłatne miejsce parkingowe;
  • Program rekomendacji pracowniczych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pomocą formularza rekrutacyjnego:

Termin przesyłania aplikacji: 02.05.2024 r.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Sieci działający pod nazwą Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także – w przypadku wyrażenia zgody – dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych, bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano przed cofnięciem zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji o ochronie danych osobowych: https://www.port.lukasiewicz.gov.pl/ochrona-danych/

Informacje o kandydatach, którzy zgłoszą się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Informacja o wyniku naboru, zawierająca określenie stanowiska pracy, na które nabór był prowadzony, imię albo imiona i nazwisko wybranego kandydata oraz jego miejsce zamieszkania w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny a także uzasadnienie dokonanego wyboru kandydata albo niezatrudnienia żadnego kandydata będzie upubliczniona zgodnie z wymogami ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.